Showbiz

Tani po, mund të themi se Çiljeta dhe Albani janë ende bashkë

Tani po, mund të themi se Çiljeta dhe Albani janë ende

Disa ditë më parë portalet ngatërruar nuset e kushërinjve të Çiljetës me motrën e Albanit dhe dolën në përfundimin se janë ende bashkë. Tani po, pas një komenti që Albani la në videon e saj në Instagram mund të themi që vazhdojnë lidhjen e tyre.

https://www.instagram.com/p/B2Osu-VgeTh/

[caption id="attachment_420574" align="aligncenter" width="417"] Komenti i Albanit dhe Çiljetës[/caption]

Mjaftoi një zemër, mes shumë komenteve të miqve që Çiljeta t`i përgjigjej me një puthje. Historia e tyre flitet lart e poshtë prej gati 3 vitesh, edhe pse ata të dy herë e pranojnë dhe herë të tjera e lënë të kuptohet.

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije

http://www.tiranapost.al/kunatat-e-ciljetes-ne-fakt-nuk-jane-te-ciljetes-por-portalet-u-bene-prape-lemsh/