Showbiz

Të jesh baba për herë të tretë është më qejf se hera e parë. Na e tha Robbie Williams

Të jesh baba për herë të tretë është më

Robbie Williams ka folur për herë të parë pas lindjes së vajzës së tretë që erdhi në jetë nga një nënë surrogatë. ?Coco është fëmija më i qetë që kam njohur. Është shumë qejf. Me bebin e parë je gjatë gjithë kohës: Shh, po fle dhe kur dëgjon nëpër shkallë dikë që kalon pao që i afrohet derës tënde, del edhe i lutesh të mos bëjë zhurmë. Kurse me të tretin televizori është i ndezuar, fëmijët luajnë, qentë lehin, bebi vazhdon fle dhe bota nuk merr fund?, tha Robbie duke ndarë kështu eksperiencën si baba i tre fëmijëve.

[caption id="" align="alignnone" width="634"]Lovely: Speaking to The Sun Robbie admitted he has found being dad to his baby  Coco 'easier,' a week after he and wife Ayda welcomed their daughter via. surrogate(Foto e parë e familjes me Coco-n. Marrë nga Instagrami)[/caption]

Aq eksperiencë pozitive ishte ardhja në jetë e Coco-s saqë çifti ka menduar të mos e lërë me kaq. E duan edhe një fëmijë të katërt. Ndaj s`do ishte çudi që pas ca kohësh, sërish surprizë siç erdhi edhe Coco, të vijë një tjetër.

[caption id="" align="aligncenter" width="623"](Robbie, Ayda dhe fëmijët, foto nga Google)[/caption]

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.

http://www.tiranapost.al/vjen-ne-jete-femija-sekret-robbie-williams/