Aktualitet

Të paktën një grua në PD e do Romanën

Deputetja e re e PD, Rudina Hajdari ka qenë mjaft aktive këto ditë në lidhje me tema sociale siç ishte edhe Dita e Autizmit. Në një foto duket se i është bashkuar edhe Romana Vlahutin, ambasadorja e delegacionit europian në Tiranë.

Nuk para ka kimi të mirë në PD me gruan e Europës në Tiranë, por Rudina është e re, e shkolluar në New York dhe më mirë flet anglisht sesa shqip. Ndoshta kjo e bën më të relaksuar në sjelljen e saj. /Tiranapost.al

[caption id="attachment_206695" align="aligncenter" width="526"] Screenshot nga postimi i Rudina Hajdarit në Instagram[/caption]