Aktualitet

Video/ 2000 lekë jashtë, 5000 lekë në hotel. Kamera e fshehtë zbulon punonjëset e seksit në Tiranë

Video/ 2000 lekë jashtë, 5000 lekë në hotel. Kamera e

Shqetësimi i qytetarëve për gratë apo burrat që shesin trupin në rrugët e kryeqytetit është bërë shpesh publik me zë dhe me figurë.

Me kamerën e fshehtë të emisionit “Stop” u realizuan disa video me disa punonjëse seksi që qëndrojnë për të gjetur klientët në bulevardin “Zogu i Parë”.

Raporti ndodh në rrugë ose në hotel dhe kjo varet nga kërkesat e klientëve ose buxheti i tyre.

Gazetari i infiltruar pyet punonjëset e seksit për çmimin, të cilat përgjigjen: “20 mijë lekë jashtë, 50 mijë në hotel. Jashtë, mbrapa Muzeut Kombëtar”.

[video width="848" height="480" mp4="http://www.tiranapost.al/wp-content/uploads/2020/01/video-1.mp4"][/video]

Vetë gazetari dyshon për moshën e një prej vajzave, e cila shprehet se është 20 vjeçe./ Tiranapost.al

[video width="848" height="480" mp4="http://www.tiranapost.al/wp-content/uploads/2020/01/video2.mp4"][/video]