Aktualitet

Video duke marrë drogë, kryebashkiaku i Bulqizës reagon: Nuk jam unë ai

Video duke marrë drogë, kryebashkiaku i Bulqizës reagon: Nuk jam

Në media po qarkullon një video e paplotë ende ku paraqet kryebashkiakun e Bulqizës duke marrë drogë, (kështu flitet). Lefter Alla kryebashkiaku i Bulqizës ka reaguar duke thënë se nuk është ai në video dhe se është një video e montuar.

?Nuk jam unë personi që shikoni në video duke pirë kokainë. Videoja është e montuar. Emri im i përfshirë për çështje politike?, deklaroi kryebashkiaku.

Në deklaratë për shtyp, ish deputeti i PD-së Ervin Salianji tha se në video duke konsumuar kokainë është kryebashkiaku i Bulqizës. / Tiranapost.al. 

https://youtu.be/A4zMqRyZHIM