SPORT

Video/ Dy golat e pjesës së parë. I pari nga Bayern dhe i dyti nga Real

Goli i parë është shënuar nga Bayern në minutën e tretë, më pas në minute e 12 ka barazuar Reali. Shihni videot më poshtë të golit të parë dhe të barazimit.

 

Goli i Parë

[video width="480" height="848" mp4="http://www.tiranapost.al/wp-content/uploads/2018/05/84378d32-9aa4-4b1c-8252-0b52906948a9.mp4"][/video]

Goli i barazimit:

[video width="480" height="848" mp4="http://www.tiranapost.al/wp-content/uploads/2018/05/046ac7bd-1329-4abf-8fc5-b9fdbb87436e.mp4"][/video]