Aktualitet

Video/ Lu dhe Meta e djegin me ‘Baftjarin’, ç’ndodhi mbrëmë pas protestës

Ditën e djeshme fill pas përfundimit të protestës, Presidenti Meta organizoi ‘Mëngjesin e lutjeve’ duke ftuar kreun e PD-së Lulzim Basha, Fatmir Mediun, ambasadorin Lu dhe emra të tjerë të njohur të botës së biznesit dhe të medies.

Pas bisedave kokë më kokë, në lokalin ku organizohej ‘Mëngjeis i lutjeve” pak muzikë i bëri të pranishmit të harronin akuzat e bëra ndaj njëri-tjetrit dhe të kërcenin së bashku, siç ishte rasti i Presidentit Meta dhe ambasadorit Lu me këngën e Baftjarit, apo rasiti i Fatmir Mediut me ‘Picirikën’. /A.C/Tiranapost.al

 Video e marrë nga “Fax Web”

 

Video e dytë e marrë nga Newsbomb.al