Aktualitet

Video/ Puna ime e parë është kjo, si deputete! Anila Basha: E di sa e ke rrogën?

Video/ Puna ime e parë është kjo, si deputete! Anila Basha: E di

Puna e parë që ka bërë Elda Hotit është kjo e deputetes dhe përveç betimit në sallën e Kuvendit, sot po e dëgjojmë për herë të parë.

Që në fillim të intervistës te emisioni "Opinion" deputetja 27-vjeçare u shpreh se kishte emocione që ndodhej në një studio televizive.

E pyetur nga gazetarja Anila Basha, nëse e dinte se kur është krijuar LSI-ja, Hoti i shpreh se jo, pasi nuk ka eksperiencë politike.

Ndërsa pyetja tjetër e saj lidhej me faktin nëse kishte dijeni sesa e kishte rrogën: “Normalisht, nuk jam aq e pasur që mos ta dijë”./ Tiranapost.al

[video width="848" height="480" mp4="http://www.tiranapost.al/wp-content/uploads/2019/05/video5.mp4"][/video]