Art dhe Kulturë

Video/ Si u veshën mbrëmë tek Ballo Vjeneze

Video/ Si u veshën mbrëmë tek Ballo Vjeneze

Mbrëmë Vjena zbriti sërish në Tiranë.

Me muzikën, kërcimet, fustanet e gjatë të zonjave e kostumet e zotërinjve. Tirana është e zhurmshme, ka jetë nate e modë.

Por mbrëmë ishte radha e klasikes për figurat e njohura, që u mblodhën për një ngjarje vjeneze në mes të Tiranës. Mund të shihni pak nga ajo që ka ndodhur në Pallatin e Kongreseve .../Tiranapost/

 

View this post on Instagram

 

Çiftet e famshem ne ballon vjeneze

A post shared by Tirana Post (@post.tirana) on