Bukuria

Video/ Tek Eva Dibra, make-up artistja e natyralitetit

Video/ Tek Eva Dibra, make-up artistja e natyralitetit

https://www.youtube.com/watch?v=hpWVIPeCm_A

Eva Dibra shquhet për stilin e saj natyral dhe kësaj here do sjellë një look të freskët që përshtatet me stinën. Një propozim i thjeshtë të cilin mund ta aplikojmë secila nga ne dhe të ndihemi vetvetja. Do të ketë dhe një sekret për dasmën e Orindës të cilën vetëm makeup artistja e saj mund ta zbulojë.

Produktet që u përdorën

Laura Mercier Foundation Primer

Giorgio Armani Silk Foundation spf 15

Charlotte Tilbury highlighter

Rihanna Palette

Mac Palette

*Prodhim autentik i post.tirana në bashkëpunim me blogeren Estela Ujka & Aldi Karaj