Showbiz

Vilma Masha zbulon gjininë e bebit, pa set fotosh e pa 'baby shower'

Vilma Masha zbulon gjininë e bebit, pa set fotosh e pa 'baby

Vilma Masha nuk ka zgjedhur as festën Baby Shower dhe as ndonjë set fotosh profesionale për të zbuluar gjininë e fëmijës së saj.

[caption id="" align="aligncenter" width="586"] Postimi i Vilmës në Story[/caption]

Ajo ka falenderuar një nga dyqanet në Tiranë që i ka bërë një dhuratë për të treguar se po pret një vajzë. Një badi i bardhë dhe një fustan rozë me fjongo, s`ka si të jetë tjetër veçse për vajza.

*Ky post u realizua nga Fabjola Hije