Showbiz

Vit i ri, lidhje e vjetër. Gigi Hadid dhe Zayn Malik në krahët e njëri-tjetrit

Vit i ri, lidhje e vjetër. Gigi Hadid dhe Zayn Malik në krahët e

Një vit pas ndarjes së bujshme e kushedi sa zemrave të thyera, veç zemrave të tyre, Gigi Hadid dhe Zayn Malik u ribashkuan. Në fillim dolën thashethemet për një rikthim dhe pastaj fotot që e vërtetonin.

[caption id="" align="aligncenter" width="634"]Birthday boy: Gigi Hadid sported an avant-garde look in black Sunday as she stepped out for boyfriend Zayn Malik's 27th birthday in New York City after rekindling their romance Gigi Hadid dhe Zayn Malik[/caption]

Krah për krahu, u fotografuan në festën e ditëlindjes së tij të 27-të.

Ata u lidhën për herë të parë në 2015-ën dhe që nga ajo kohë kanë pasur ulje-ngritjet e tyre.

Sipas një burimi për E! News, ata u ribashkuan pak para festave të fundvitit. Thuhet se ishte Zayn që i kërkoi dhe një mundësi, dhe ajo ia dha.

*Ky post u përshtat nga Just Jared dhe është realizuar nga Fabjola Hije.