Aktualitet

Vlorë/ Gjendet një i ri i pajetë në rrugë, policia: Është vrarë me plumb

Vlorë/ Gjendet një i ri i pajetë në rrugë, policia:

Një 34 vjeçar është gjetur ditën e sotme i pajetë. Kreshnik Dashi nga Vlora u gjet i pajetë në rrugë me një plage plumbi në shpatull. Sipas informacioneve të para thuhet se Kreshnik Dashi mund të jetë vrarë, ndërsa më herët policia dyshoi për arrest kardiak, para se të bëhej ekspertiza.

Rezulton që 34 vjeçari punonte në një firmë këpucësh në qytetin e Vlorës. Nuk dihen rrethanat e ngjarës.  Kreshnik Dashi nuk njihej si person problematik dhe nuk ka procedime penale ndaj tij. Foto e viktimës nuk është bërë publike. Njoftimi zyrtar si më poshtë/ Tiranapost.al.