Aktualitet

Ylli i Hollywood që ka turp të postojë në Facebook

Jennifer Lopez mbushi 48- vjeç sot por edhe një yll tjetër ka ditëlindjen. Aktorja australiane e njohur për sytë e saj plot shkëlqim Rose Byrne mbush 38 vjeç.

Ajo njihet për rolin e saj si materialistja nën emrin Helen Harris në filmin komedian Bridesmaids së bashku me Kristen Wiig. Ajo ka fituar çmime MTV Movie për performanën më të mirë. Para se të bëhej e famshme, ajo studioi për aktrim dhe luante në disa pjesë të vogla në teatrin Atlantik .

Në vitin 2012, ajo filloi një marrëdhënie me Bobby Cannavale. Në shkurt të vitit 2016 ajo lindi një djalë me emrin Rocco. Ajo ka thënë më parë se ka turp të postojë statuse e foto në mediat sociale.

Related image

"Kam turp të hedh foto në Facebook por më pëlqen, për herë të parë hapa Instagram dhe më vjen mirë të shoh njerëz, miq në vende të ndryshme e në momente të ndryshme të jetës së tyre”.E.B

c5ee97904798fb63890516d6460cc770--w-magazine-magazine-covers