Showbiz

Zbulohet gjinia e bebit të Kleas dhe Elgitit

Zbulohet gjinia e bebit të Kleas dhe Elgitit

Klea dhe Elgiti vetë ende nuk e kanë konfirmuar pritjen e ëmbël, por ?News31? ka zbuluar së fundmi edhe gjininë. Sipas tyre do bëhen me djalë.

Thuhet se ditët e para të verës pritet të vijë në jetë vogëlushi.

[caption id="" align="aligncenter" width="785"] Fotoja që nxiti dyshimet[/caption]

Mediat i hodhën dyshimet e para kur Klea ishte e ftuar në ?Shiko kush luan?. Nga xhaketa e saj dallohej një rrumbullakosje dhe disa kilogramë më tepër që siç duket janë prej bebit.

*Lajmin e News31 e lexoni këtu

*Ky post është realizuar nga Fabjola Hije