Showbiz

Zbulohet shkaku që çoi drejt vdekjes motrën e ish-këngëtarit të ‘One Direction’

Zbulohet shkaku që çoi drejt vdekjes motrën e

Një përzierje e kokainës, pilulave kundër ankthit dhe qetësuesve të dhimbjes i mori jetën Felicite Tomlinson, motrës së ish-këngëtarit të “One Direction” Louis. Ajo pësoi infarkt si pasojë e marrjes së gjithë këtyre medikamenteve dhe drogërave së bashku.

[caption id="" align="aligncenter" width="634"]The family were devastated after the death of their mother Johannah from leukaemia in 2016 Louis me të ëmën, foto nga Google[/caption]

Felicite u gjend pajetë në shtëpinë e saj nga shoqja e shkollës.

Për Louis humbja e motrës ishte goditje e rëndë pas vdekjes së të ëmës në 2016-ën si pasojë e leuçemisë.

*Ky post u përshtat nga Daily Mail dhe është realizuar nga Fabjola Hije.