5 minuta me Eldën

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e fundvitit

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Ky sezon është me dhurata dhe shkëlqim. Me fat për ju dhe të dashurit tuaj, unë kam kuruar një listë ekstra të veçantë të grupeve të dhuratave për kujdesin e lëkurës për sezonin e festave të vitit 2020. Pushimet mund të jenë një kohë stresuese edhe në vitet më të zakonshme, dhe me kaq shumë gjëra që ndodhin në vitin 2020, mendoj se nuk ka asnjë arsye që ju të kaloni kohë (ose para) të panevojshme duke u shqetësuar për të gjetur dhuratën e përsosur për të gjithë në listën tuaj. Kështu që une bëra të gjitha hulumtimet për ju dhe po vendos të gjithë sugjerimet e mia të festave në një vend.

Një gjë për të mbajtur në mendje: Si shumë gjëra të tjera që janë të jashtëzakonshme tani, blerjet për pushime po përgatiten të duken shumë ndryshe këtë vit. Shumica e njerëzve po porosisin dhuratat e tyre në internet dhe shqetësimet në lidhje me vonesat e transportit janë tashmë në horizont, kështu që nëse shihni diçka që ju pëlqen, merreni menjëherë.

www.aoos.com.al unë gjeta shumë alternativa dhuratash për ty dhe gjithë familjen.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

White Silk Set

7000Lek ne 6300Lek (Kodi i uljes #tiranapost)

A nuk është momenti më i mirë që një mikeshe ti dhurosh një set bukurie qe asaj do i ndryshojë komplet lëkurën? Them kështu se White Silk (Link) me Acid Glikolik 9.8%, Niacinamide dhe kompleksion Spot Correct do kenë efekt zbardhues që do të reduktojë njollat ​​e errëta në fytyrë, do reduktojë pamjen e rrudhave dhe lëkurës do i rikthehet shkëlqimi.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Youth To The People

20,900.00Lekë /Set ne 18,810.00Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Të gjithë duan diçka unike për lëkurën e tyre. Ndryshe nga çdo herë kjo rutinë mban vulën e Dr. Brunilda Bardhi (mjeke dermatologe pranë Venus Medical-Aesthetic & Laser Center). Shkuma pastruese ka efekt qetësues dhe antiinfiamator në lëkurë. Kremi Antiox me Vitaminë C i rikthen vitalitetin dhe shkëlqimin lëkurës. Ndërkohë qe kremi Mati Eye Care redukton rrudhat dhe fryrjen e syve me rezultate të dukshme brenda 2-3 ditëve.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Lifting and Anti-Age Set

8,120.00Lekë /Set ne 7,300.00Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Kur nuk ke mundësi t`i dhurosh një takim për Botox , Lifting and Anti-Age Set (Link) është alternativë tjetër. Kremi i fytyrës me Acid Hialuronik hidraton lëkurën thellësisht dhe zvogëlon rrudhat me një efekt mbushës. Ekstrakti i farave Goji Berry dhe përbërës tjerë aktiv e bëjnë lëkurën më të ndritshme. Trajtimi për konturin e syve dhe buzëve me përmbajtje tërshëre (Avena Sativa) dhe Acid Hialuronik me peshë të lartë molekulare, relakson dhe tonifikon lëkurën, duke i dhënë një efekt lifting të menjëhershëm.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Night Renew Glow Kit

10,360.00Lekë /Set ne 93,240.00 Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Night Renew Glow Kit (Link) kombinon shkencën dhe natyrën për të siguruar formula të sigurta dhe me cilësi të lartë. Jep dhuratë një lëkurë të rigjeneruar dhe të shëndetshme. Retinoli i inkapsuluar stimulon prodhimin e kolagjenit, redukton poret dhe hiperpigmentimet. Ky serum ka treguar klinikisht që redukton rrudhat deri në 50%. Nuk mbaron me kaq. Serumi me katër acide gjithashtu është provuar klinikisht se regjeneron lëkurën duke e lënë të butë dhe të ndritshme. Ky set është i gjithi për rigjenerim dhe shkëlqim. Këto festa janë fiks momenti për të dhuruar këto ndjesi

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Collagen Protocol - Anti-Age Filler Effect Set

11,060.00 Lekë ne 9,954.00Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Protokolli i Kolagjenit nga Korff (https://aoos.com.al/product/Collagen-Protocol---Anti-Age-Filler-Effect-Set-f9m7B ) I ka shumë të qarta indikacionet. 28-ampula tonifikuese për sytë dhe buzët të cilat reduktojnë rrudhat deri në 58.9%. Kolagjeni marin dhe niacinamide do tendosin lëkurën duke çuar dhe në reduktimin e rrudhave. Jo vetëm kaq, Collagen Age Filler specifik për zonën e syve dhe buzëve, i përbërë nga kolagjeni Marinë i hidrolizuar dhe vitaminë PP, zvogëlon rrudhat rreth syve dhe buzëve si dhe fryerjen e syve.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Set Micro Nourishing Cream + Eye Contour Cream

4,660.00Lekë ne 4196Lek (kodi i uljes #tiranapost)

Në setin e Micro (Link) gjen shumë përbërës të dashur për lëkurën. Micrò është një trajtim ushqyes për lëkurën me një teksturë të pasur dhe lehtësisht të përthithshme. Krem anti-rrudhe i përbërë me acid hialuronik, kompleks vitminash dhe Mikro Care Complex për fytyrën dhe zonën e syve. Hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi. Ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës dhe vepron në rrudhat e sapoformuara duke tonifikuar lëkurën.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Correctionist Rich Face Cream + Eye Cream

11,200.00Lekë /set me ulje 6,300.00Lekë /set (me kodin #tiranapost 10% ulje ekstra)

Ke një shoqe që sapo ka filluar me rrudhat e para? Ky është seti perfekt në këtë rast. KORFF - Correctionist Rich Face Cream + Eye Cream (Link) Përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktive të cilët minimizojne rrudhat, ndalojnë plakjen e lëkurës, kthejn elasticitetin. Lëkura është më tonike dhe me shkëlqim. Përmban gjithashtu vaj Macadamia dhe vaj Argani të cilët janë 2 hidratues të mirë. Përzierja e dyllërave bimore zbusin dhe ushqejnë lëkurën.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Lift Integral Anti-Aging

19,800.00Lekë /Set ne 9,100.00Lekë /Set

Bazuar në metodat estetike të injeksionit dhe lifting (Link). Lift Integral Sculpting Cream nga Lierac është formuluar me principe aktive nga më të miret te shkences dhe natyres. Ka efekt tërheqës të lëkurës. Përmban ekstrakt mahogany dhe ekstrakt tulipani të purpurt (lejla), Hyalu-3, koncentrat anti-plakje, vaj të luleve Tiare me veti hidratuese. Kjo është një formulë inovative e cila bën kombinimin e dy polimereve natyrale që formojnë një film në sipërfaqen e lëkurës për një efekt lifting të menjëhershëm. Konturi i fytyrës është menjëherë i ridizenjuar, rikthen volum të fytyrës dhe korrigjon rrudhat. Pas disa javësh përdorim fytyra është e ridizenjuar. Seti për më tepër përmban dhe maskën hidratuese bashkë me kremin e syve. Efekt lifting, anti rrudhë, hidratues për lëkurën në një set.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Easy Glowing Set

2,740.00Lekë 2466Lek (kodi i uljes #tiranapost)

A ke një një shok/shoqe që gjithmonë ankohet për pamjen e poreve?

Ky set i avancuar i 2 maskave për poret ndihmon në pastrimin e lëkurës dhe përmirësimin e shfaqjes së poreve. Seti përmban dy nga maskat më të preferuara të GlamGlow (Supermud) i cili është një trajtim i avancuar pastrues që funksionon për të luftuar papërsosmëritë e lëkurës, bllokimet dhe poret e bllokuara. Nuk mbaron me kaq trajtimi i lëkurës, por Instamud është maska qe redukton poret dhe rregullon tonin e lëkurës, duke e lënë atë të butë në vetëm 60 sekonda.

10 ide për t`i blerë në të njëjtin vend dhuratat e

Set Multirepair Serum + Multirepair Nutri Repair Cream

8,400.00Lekë

Një nga serumet më të dashur të Rilastil këtë dimër vjen bashkë më kremin (link). Acidi hialuronik ka efekt të mrekullueshëm mbushës për lëkurën por ka diçka më shumë këtu. Kompleksi Detox me efekt riparues dhe anti-oksidant lufton tonet gri të lëkurës të shkaktuara nga smogu. Pa harruar që prania e Acidit Mandelik bën stimulimin e rigjenerimit qelizor.