5 minuta me Eldën

Video/ Lëkurë të thatë apo të dehidratuar? 5 minuta me Eldën për të mësuar si ta zbulosh e si ta trajtosh

Video/ Lëkurë të thatë apo të dehidratuar? 5 minuta me

Blogerja Elda Preni ka publikuar videon e kësaj jave. E nis me shpjegimin se si ta dallosh ç`lloj lëkure ke: të thatë apo të dehidratuar. Pastaj me sugjerimet si ta trajtosh problematikën, që nga metodat natyrale (ushqimi e dieta, por që nuk mjaftojnë) tek multirepair, kremrat e serumët e nevojshëm.

Të gjitha gjenden tek Aoos dhe në fund mos harro!

*Aoos ofron 10% ulje në çdo produkt që blihet me kodin #tiranapost. Mjafton të thuash Tiranapost!

*Ky është një prodhim autentik i Tiranapost dhe blogeres Elda Preni. Ndalohet ribotimi pa lejen e editorit.