Seksi

Si do të jetë jeta seksuale e çdo shenje këtë vit?

Si do të jetë jeta seksuale e çdo shenje këtë vit?

Të gjithë duan të dinë se si do të jetë ky vit për shëndetin, punën, financat dhe jetën romantike. Po për atë seksuale? Në këtë shkrim gjen parashikimin e jetës poshtë çarçafëve.

Lista nis nga ajo me jetë më pak aktive seksuale, deri tek ajo që do ta jetojë në maksimum.

Peshorja

Më mirë jepini vetes kënaqësi intelektuale në 2022-shin.

Luani

Do të keni mundësinë të gjeni metoda alternative, të vetë-mjaftueshme për të bërë seks. Në verë do të keni një moment të shkurtër, por intensiv.

Ujori

Përpara se të zhvisheni, do të duhet të plotësoni qëllimet tuaja. Shkalla e tërheqjes do jetë shumë e lartë.

Virgjëresha

Për shkak të Jupiterit në opozitë për një pjesë të mirë të 2022-ës do të ndiheni mjaftueshëm seksi.

Akrepi

Do te jeni të papërmbajtshëm, pavarësisht nga marrëdhënia që do keni. Seks edhe në autostradë.

Shigjetari

Do të jeni shumë fjalëpak në 2022-shin, por jo se do keni një jetë aq aktive sa prisni. Më shumë do jeni duke kërkuar partnerin e duhur.

Binjakët

Jeni në mes, në vendin e 6-të.

Demi

Ky 2022-sh do të jetë gjithashtu një vit ku do të harroni zonën tuaj të dashur të rehatisë. Kështu që do t`i riktheheni momenteve të shpejta të mëngjesit.

Bricjapi

Nuk do t'ju mungojë imagjinata dhe dëshira. Është punë e vështirë imagjinata, por dikush duhet ta bëjë!

Gaforrja

E di që nuk e prisje të ishe këtu në treshen e shenjave më të nxehta për vitin 2022, por dije që mund të përfitosh.

Dashi

Vendi i dytë nuk është keq apo jo?

Peshqit

Ju jeni në vendin e parë, aq sa shumicën e vitit do ta kaloni si nudist.