Kombinohu me Emin

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Nga Emi Seiti/ Java e modës në Milano në shkurt na shfaqi momente të panumërta të internetit - nga Bella Hadid dhe Gigi Hadid të veshura si mobilje për Moschino, Kendall Jenner duke tundur flokët e kuq dhe me çantat e vogla të Fendi-t, deri te zbulimi i shumëpritur i asaj që është me siguri bashkëpunimi më i nxehtë i vitit Adidas&Gucci.

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Kishte zëra për një bashkëpunim të mundshëm midis dy markave për një kohë, por shfaqja e Gucci AW22 ‘Exquisite’, konfirmoi lajmin duke dërguar modele në pistë me pjesë të modës së lartë që shfaqnin si monogramin e firmës GG.

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Alessandro Michele krijoi bashkëpunimin duke dërguar modelet e para me trajnerë klasik të Adidasi-t.

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Gjithashtu Gucci krijoi koleksionin e tij të ri me një seri postimesh në Instagram që tregonin modele të veshura me veshje të frymëzuara retro. Koleksioni përfshin ccanta golfi prej lëkure të çuditshme, funde për tenis, dhe çdo aksesorë tjetër me logo të dukshme.

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Dashamirësit e modës në mbarë botën kanë pritur lajme për këtë bashkëpunim. Më në fund koleksioni ka mbërritur.

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Adidas bashkoi forcat me Gucci-n dhe ky është rezultati

Linku për porosi