Kombinohu me Emin

Nga koka te këmbët, si t’i kombinosh fustanet e Pranverë-Verës 2022

Nga koka te këmbët, si t’i kombinosh fustanet e

Nga Emi Seiti/ Nga dukjet më komode e deri tek ato më chic, perfekte si për zyrë ashtu dhe për kohën e lirë: ja si vishen fustanet e verës në muajt e ardhshëm të 2022. Ndër tendencat për Pranverë-Verë 2022, fustanet janë të shkurtër, midi ose të gjatë, të zbukuruara me modele abstrakte, kombinime dyngjyrëshe si dhe detaje të mrekullueshme. Siluetat alternohen për të plotësuar gjithë nevojat e kësaj stine të cilan kombinohen me sandale, çanta supi, syze dielli etj.

Një pamje ideale për t’u veshur kur udhëtoni: çizme të rehatshme të gjata, një fustan veror i zi dhe i ngushtë, dhe një xhaketë lëkurë ngjyrë camel.

Nga koka te këmbët, si t’i kombinosh fustanet e

Asgjë më chic se një fustan i bardhë i thjeshtë, me një palë pandofla nga Guçi, si dhe një çantë plazhi.

Nga koka te këmbët, si t’i kombinosh fustanet e

Gjithçka që ju nevojitet për shëtitjet në qytet: sandale të rehatshme në modë, fustani me pika, dhe një çantë supi nga YSL.

Nga koka te këmbët, si t’i kombinosh fustanet e

Një fustan maxi veror, elegant, dhe një palë slippers të këndshme, me një çantë jeshile ulliri nga Balmain. Kombinimi më i gjithanshëm i këtij sezoni zgjidhet për ditët në zyrë, por edhe për kohën e lirë.

Nga koka te këmbët, si t’i kombinosh fustanet e

Tiranapost.al