Kombinohu me Emin

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për këtë sezon

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Nga Emi Seiti/ Universi sportiv po bëhet gjithnjë e më elegant, ja ku janë 6 modele të pantallonave të shkurtra sportive me një estetikë të rafinuar për të zgjedhur këtë Pranverë-Verë 2022. Të zbukuruara me fiston, modele kravatë dhe rouches, pantallonat e shkurtra sportive dëshmojnë të jenë një veshje e domosdoshme për t’u përdorur për aktivitet fizik, por edhe gjatë kohës së lirë.

Këtë sezon, tendencat e veshjeve aktive sugjerojnë pantallona të shkurtra sportive në nuanca të gjalla të rozës së ndezur, portokalli mandarin dhe bluja e lehtë, një zgjedhje praktike, e gjithanshme dhe e lehtë për t’u veshur nga tani e deri në shtator. Nga pantallonat e shkurtra biker deri tek modelet më të buta.

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Linku për porosi

Miu Miu: Pantallonat e shkurtra sportive me lartësi mesatare janë bërë me një copë e cila thahet shumë shpejt. Këto pantallona mund të kombinohet shumë mirë me një bluzë të bardhë të thjeshtë dhe me një palë syze dielli.

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Linku për porosi

Prada: Praktike, femërore dhe të lehta. Dhe sigurisht mëse të kombinueshme.

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Linku për porosi

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Linku për porosi

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Linku për porosi

Miu Miu: Pantallonat e shkurtra sportive në ngjyrë mishi, janë elementi thelbësor për t’u stërvitur për kohën e lirë këtë pranverë 2022. Këto pantallona kanë një stil sportiv dhe kombinohen vetëm me bluza sportive.

Pantallonat e shkurtra sportive janë në modë për

Linku për porosi