Kombinohu me Emin

Pse Meghan Markle shkëlqen sa herë shkon në NY?

Pse Meghan Markle shkëlqen sa herë shkon në NY?

Nga Emi Seiti/ A keni menduar ndonjëherë se cila mund të jetë dyshja më ikonike në botë? Meghan Markle dhe Neë York City është e vetmja përgjigje. Në një farë mënyre, Dukesha e Sussex-it ia del gjithmonë të shfrytëzojë mundësinë e fotografimit sa herë që ndodhet në qytetin që nuk fle kurrë.

Ishte një vizitë e shpejtë e vitit të kaluar në Manhattan, ku ajo u pa me pantallonat e saj me këmbë të gjera dhe pantallona deve, plus, një pamje nga ajo pallto ngjyrë gështenjë Loro Piana. Më pas ishte vizita e nëntorit në galanë Salute to Freedom, ku ajo u ngjit në tapetin e kuq me një fustan mahnitës të Carolina Herrera deri në dysheme.

Dhe tani, ajo e ka rritur disi këtë të fundit duke dalë në jo më pak se tre veshje mahnitëse në hapësirën e 24 orëve, ndërsa vizitonte Big Apple me Princin Harry.

Pse Meghan Markle shkëlqen sa herë shkon në NY?

Të hënën më 18 korrik, Markle mori pjesë në Asamblenë e Përgjithshme të OKB-së e veshur me një kombinim të sipërm dhe fundi të zi nga një prej stilistëve më të famshëm Givenchy.

Pse Meghan Markle shkëlqen sa herë shkon në NY?

Pamja të kujtonte ditët e saj Suits, gjë që ishte e përshtatshme duke qenë se ajo ishte në qytetin ku u xhirua seriali.

Pse Meghan Markle shkëlqen sa herë shkon në NY?

Pasdite, Markle bëri një ndryshim të shpejtë të veshjes në një palë pantallona të shkurtra të përshtatura dhe një këmishë të thjeshtë të bardhë për një drekë speciale me shoqen e saj, Gloria Steinem.

Pse Meghan Markle shkëlqen sa herë shkon në NY?

Për t`i dhënë fund ditës së mbushur me aktivitete të Markle në New York, ajo doli me bashkëshortin Princ Harry për të ngrënë në Tribeca, Locanda Verde.

Pa rripa, me nuanca të thjeshta bardhezi, Markle transmetonte energjinë te lezetshme të vajzës së NYC, nxitur edhe nga çanta bordo nga Bottega Veneta.