Kombinohu me Emin

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Nga Emi Seiti/ Është e pamundur t’i rezistosh sharmit të kostumit të një mashkulli. Elegant, i rafinuar mund ta kombinoni lehtë me çdo gjë: me mokasina dhe një këmishë të bardhë për zyrë, me atlete dhe bluza të thjeshta në kohën e lirë, me sandale dhe një bluzë elegante, mund ta vishni në mbrëmje apo raste të veçanta. Ju mund të investoni vërtet me sy mbyllur për këtë xhaketë.

Një shembull i një look-u fitues për të marrë frymëzim? Ja ku është!

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Kombinimi me këtë pulovër me jakë të madhe në nuanca neutrale dhe me aksesorë të zinj për kontrast.

Rezultati përfundimtar është i pastër dhe minimal, i përsosur për ju dhe komunikon një stil të sofistikuar.

Massimo Dutti: Xhaketë sportive

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Massimo Dutti: Pantallona me bel të lartë

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

H&M: Pulovër me jakë të madhe

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Saint Laurent: Rrip lëkure

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Të vishesh chic me xhaketën e burrit!

Tiranapost.al