Kombinohu me Emin

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

Nga Emi Seiti/ Nëse ka një arsye më shumë për të dashur muajin e modës është street style. Frymëzimi që mund të marrim nga stili që lulëzon në javën e modës janë pothuajse të pafundme dhe për ta konfirmuar edhe njëherë, është Valentina Ferragni me xhinset me bel të lartë për pranverën 2022.

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

“Parisian Opulence” shkruan Valentina Ferragni duke shoqëruar postimin e saj në Instagram me një stil të plotë parizian.

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

Në foto Valentina ka veshur një palë xhinse me bel të lartë ngjyrë të hapur që tashmë na bëjnë ti shijojmë sezonin e ardhshëm. Modeli me bel të lartë dhe me këmbë të drejta rri në një mënyrë perfekte në siluetën e Valentinës.

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

Si ti vishni xhinset e Valentina Ferragni?

Valentina pozon rastësisht në pamjen e saj frymëzuese duke shfaqur disa gjëra thelbësore që të gjitha duhet t’i keni në dollapin tuaj pranveror.

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

Ajo ka kombinuar këto xhinse me një pulovër crop-top ngjyrë bezhë dhe një palë çizme kamoshi ngjyrë neutrale. Për ta finalizuar këtë look ajo ka veshur një pallto max-gri që thyen joshjen casual dhe e ngre atë në Olimpin e elegancës pariziene.

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022

Xhinset e Valentina Ferragni-t janë trendi i kësaj pranvere 2022