Kronikë e zezë

Sherr me thika mes tre të rinjve tek Rruga e Dibrës, humb jetën 20-vjeçari

Sherr me thika mes tre të rinjve tek Rruga e Dibrës, humb jetën

Një konflikti mea tre të rinjve ka përfunduar në tragjedi.

Rreth orës 00:35 pas mesnatës, dy 18 vjeçarë kanë plagosur me thikë një 20-vjeçar. Si pasojë e plagëve të marra, i riu i identifikuar si Stivens Toshkësi ka bdërruar jetë në spital.

Motivet e sherrit janë ende të paqarta.

NJOFTIMI

Më datë 18.04.2023, rreth 00:35, në rrugën “4 Dëshmorët”, në afërsi të gjimnazit “Partizani”, gjatë një konflikti për motive të dobëta, shtetasit E. M., 18 vjeç, dhe A. H., 18 vjeç, kanë plagosur me mjete prerëse shtetasin A. T., 20 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.