Kronikë e zezë

Vritet me armë zjarri 51-vjeçari në Shkodër

Vritet me armë zjarri 51-vjeçari në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Shkodër. Një person është vrarë me armë zjarri afër shtëpisë së tij.

Të shtënat janë regjistruar në lagjen ‘Skëndërbej’ në Shkodër.

Viktima është identifikuar si Petrit Vuksani. 51-vjeçari ishte kthyer para një muaji nga Anglia, sipas raportimeve të mediave.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për kapjen e autorit.