Nën lupën e Stela Sallakut

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për mbrëmjen e ndërrimit të viteve

Nga një pyetësor, që iu bë grave për veshjen e natës së ndërrimit të viteve, shumica u shprehën se do preferonin të vishnin më mirë një fustan se sa çdo gjë tjetër. Kostumi do kombinim të veçantë dhe fundet po ashtu, ndërsa fustanin e kombinon thjesht me një palë stiletto dhe pallto.

Edhe nëse nuk ke planifikuar ta festosh jashtë, mos u vish me bizhamet e vjetra. Mund të veshësh edhe një fustan të kuq, të cilin e ke në gardërobë dhe ta kombinosh me turban, ose t’i shtosh spilë.

Më poshtë ke 19 sugjerime fustanesh, që do të duash t’i blesh menjëherë.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Mos hiq dorë nga puplat këtë sezon.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Përveçse të tregon elegante, detaji i rripave të kryqëzuar është një nga trendet e sezonit.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Carrie Bradshaw ka veshur një të tillë tek "Sex and the City".

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Mund të veshësh edhe velvet.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Fustanin magenta mos e kombino me të zeza.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Asimetria do t'ju bëjë të dukeni më e gjatë.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Visheni me sandale të bukura.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Unë do zgjidhja sivjet një fustan vishnje.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Për ty që je minimaliste.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Detaji i fjongove nuk del kurrë nga moda.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Rozë e ëmbël për festat rreth oxhakut.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Kombinoje me këpucë të bardha.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Harmonizohet me çdo formë trupi.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Mëndafsh për darkën e datës 31 dhjetor.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Ky fustan të bën të kërcesh.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Për mbas pas mesnatës.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Jejla? Pse jo!

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Për ty që nuk je gati të heqësh dorë nga teminat.

Për ty që s’ke vendosur ende, ja 19 ide fustanesh për

Kombinoje me pelush për pas mesnate.