Showbiz

Dhe pritjes së ëmbël të Klea Hutës i vjen fundi: E paç jetën e lumtur o bir

Dhe pritjes së ëmbël të Klea Hutës i vjen fundi: E

Klea Huta ka sjellë në jetë djalin  e saj dhe me këtë rast zbuloi edhe emrin. Një dorë e vockël u postua në Instagram nga vetë Klea dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda. Është dora e djalit që mban një byzylyk prej floriri me emrin e gdhendur: Krid. 

Klea ka qenë mjaft aktive këto kohë shtatzënie ku postoi shpesh foto me barkun e fryrë, oreksin e shtuar dhe emocionin për ta sjellë në jetë djalin sa më shpejt. Dhe sot me 4 qershor, Klea bëhet nënë për herë të parë.

Në Instagram Klea bën shënimin emocionues: 

E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty ?? zot faleminderit
Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TE DASHUROJME KRID! 04/06/2020 —————————————————————————————— Dua te bej nje falenderim special per @international_turkish_hospital tek te cilet kam ndjekur gjithe shtatzenine dhe ku jam ndjere si ne shtepine time dhe keto jane fjale zemre sepse @arjana.sina ti me bere te ndihem keshtu dhe te jam mirenjohese e falenderuese deri ne fund per gjithcka ke bere per mua. Ishe pikerisht ti qe me drejtove tek @spitalihygeiatirane per lindjen natyrale qe une kisha deshire duke me thene qe vetem aty duhet te lindja natyralisht. Si perfundim une linda sic doja vete, ne menyre natyrale me epidural dhe eshte eksperienca me e bukur e jetes time. Linda me Dr. Helidon Klosin dhe Mami Shpresen te cilet kane bere nje pune te mrekullueshme, te persosur, duke u kujdesur deri ne momentin e fundit me nje perkushtim te jashtezakonshem. Nuk kam fjale per trajtimin dhe kujdesin qe kane treguar. Mirenjohese pafund te gjitheve qe me keni qendruar prane, miqve te mi me te ngushte, njerezve te afert, familja ime dhe kedo qe eshte interesuar gjate gjithe kesaj periudhe. Faleminderit @gelosia_jewelry qe e gdhende emrin e djalit tone ne ar ? E pac jeten te gjate e te lumtur o Bir. Sot e tutje ne jetojme per ty ?? zot faleminderit Por mbi te gjitha faleminderit ty @elgitdoda dashuria e jetes time, shoku im i jetes, e ardhmja ime, familja ime. Te dua sa sta them me dot me fjale. Faleminderit qe ekziston.

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pak nga pak ne po formojme pazellin e jetes tone te dua @kleahuta te dua #KRID

A post shared by PRØDSTAR (@elgitdoda) on