Showbiz

Flori Mumajesi humbet nënën

Flori Mumajesi humbet nënën

Këngëtari i njohur Flor Mumajesi ka humbur njeriun më të dashur të jetës, nënën e tij. Lajmi është bërë me dije nga Top Albania Radio, referuar burime të afërta të familjes Mumajesi.

Disa ditë më parë, këngëtari është fotografuar në një kafene pranë spitalit ku nëna e tij ishte shtruar për shkak të disa problemeve me zemrën dhe fatkeqësisht ajo nuk ka mundur dot të mbijetojë. Ditën e sotme ajo përcillet për në banesën e fundit.

Flori Mumajesi humbet nënën

*Tiranapost.al.