Showbiz

Ledion Liço do të prezantojë Big Brother VIP

Ledion Liço do të prezantojë Big Brother VIP

Të gjithë banorë përveç njërit, me një fjali dhe një Lori kafe në dorë, Ledion Liço ka zyrtarizuar publikisht se do të jetë ai drejtuesi i Big Brother VIP Albania.

Prej kohësh kanë qarkulluar lajmet se në këtë vit Arbana Osmani, prezantuesja e përhershme e Big Brother do të zëvendësohej nga Ledion Liço, ndërsa sot lajmi është konfirmuar në spotin e publikuar në Instagram në faqen zyrtare të Top Channel.

Edicioni i tretë fillon në datën 13 janar.