Showbiz

Nga mungesa e vajzës së Ben, tek lotët e nuses dhe dhëndrit. Prapaskenat e dasmës së J.Lo dhe Ben Affleck

Nga mungesa e vajzës së Ben, tek lotët e nuses dhe dhëndrit.

Që prej ditës së diel nuk reshtin detajet nga dasma e Bennifer. Pas fustaneve, kostumit, Vegasit ka akoma.

U tha në fillim se Ben dhe Jennifer kishin pranë të gjithë fëmijët e tyre gjatë ceremonisë, por jo. Burime pranë çftit thonë dhe vajza e madhe e Ben, Violet 16 vjeçe nuk shkoi në dasmë pasi është kundër kësaj martese dhe e ka parë mospraninë si besnikëri ndaj nënës së saj Jennifer Garner.

Nga mungesa e vajzës së Ben, tek lotët e nuses dhe dhëndrit.

“Violet qëndroi në shtëpi se është jashtëzakonisht besnike ndaj nënës së saj”, thotë burimi.

Mësohet se Ben e ka vënë në dijeni në minutat e fundit ish-gruan me të cilën ka 3 fëmijë.

“I ka thënë në premten, disa orë para dasmës. Ishte më shumë si një vendim i nxituar”, thotë burimi.

Nga mungesa e vajzës së Ben, tek lotët e nuses dhe dhëndrit.

Kurse dikush tjetër tregon sesi të dy, nusja dhe dhëndri qanë teksa betoheshin përballë njëri-tjetrit.