Showbiz

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër! Emri i veçantë me të cilën pagëzuan vajzën

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër! Emri i veçantë

Lind një princeshë në Shqipëri. Princ Leka dhe bashkëshortja e tij, Elia Zaharia, janë bërë prindër për herë të parë të një vajze ditën e sotme. Çifti mbretëror sipas burimeve për “Who”, që nuk ka bërë ende një deklaratë zyrtare për pjesëtaren më të re të familjes, vendosi që foshnja të vinte në jetë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër! Emri i veçantë

Vogëlushja mësohet se është pagëzuar me emrin e stërgjyshes Geraldina, duke trashëguar kështu emrin e Mbretëreshës.

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër! Emri i veçantë

Si nëna dhe e sapolindura gëzojnë shëndet të plotë. Deri më tani Elia Zaharia ka vendosur që të mos bëjë asnjë reagim për lajmet e shtatzënisë së saj apo për fotot e publikuara.

Kujtojmë se çifti kurorëzoi dashurinë me një ceremoni martese në tetor të 2016-s.