Showbiz

Video/ Dua Lipa: Po sikur të rrëzohem? Nicole Kidman: Do të mbaj unë! Dhe Kim Kardashian u bashkohet duke thënë…

Video/ Dua Lipa: Po sikur të rrëzohem? Nicole Kidman: Do të mbaj

Mbështetje grash e gocash pak para sfilatës së Balenciaga-s.

Në ambientin pas sallës së madhe dhe pasarelës, Dua e veshur me një fustan të verdhë dhe taka të larta dëgjohet duke thënë në një video me humor: Po sikur të rrëzohem?

Nicole Kidman e pranishme në bisedë i kthehet: Do të të kap unë! Nëse ti bie, unë do jem aty të të kap. Do të të mbaj unë. Të premtoj.

Kim Kardashian, e cila sapo kishte kaluar në pasarelë thotë me humor: Edhe unë rashë, për pak.


Videon e ka shpërndarë Nicole Kidman që shkruan: Do të të kap unë nëse bie! Dhe ku etiketon Duan.

Video/ Dua Lipa: Po sikur të rrëzohem? Nicole Kidman: Do të mbaj

Vetë llogaria e Instagram shkruan në koment: “Gratë mbështesin gratë”.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)