#Shqipëriajonë

Video/ Një det me delfinë në plazhin e Livadhit

Video/ Një det me delfinë në plazhin e Livadhit

Pamjet e rralla kësaj here nga #Shqipëriajonë i ka ndarë në Instagramin e saj Vera Grabocka. Video është xhiruar mëngjesin e kësaj fundjave në plazhin e Livadhit në Himarë që e kemi sugjeruar javën e kaluar edhe në blogun #Shqipëriajonë.


Delfinët kanë pushtuar detin Jon dhe imazhet janë magjepsëse.

Lexo më shumë: