Showbiz

‘Coronën e kam kaluar’. Alketa Vejsiu rrëfen përballjen me virusin

‘Coronën e kam kaluar’. Alketa Vejsiu rrëfen

Alketa Vejsiu ka zbuluar përmes një statusi në Instagram se ka kaluar së fundmi koronavirusin. Me disa foto nga Stambolli, Alketa rrëfen përjetimin e saj, përballjen me virusin e egër, që për fat me të ishte në një formë më të butë dhe u bën thirrje të gjithë të respektojnë masat e të mbajnë maskën.

‘Coronën e kam kaluar’. Alketa Vejsiu rrëfen

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat?
Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!??
Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete!”, shkruan Alketa Vejsiu.