Aktualitet

Aurela e çoi sot Bashën në një ekspozitë fotografie jo dhe aq artistike

Aurela e çoi sot Bashën në një ekspozitë fotografie

Një foto që më pas është bërë repost edhe nga faqja e kreut demokrat, tregon çiftin Basha në Galerinë FAB. Ekspozita quhet ‘Thyer’ dhe ka si qëllim gratë e dhunuara. Aurela e veshur elegante dhe e kapur dorë për dore me Bashën teksa shohin një fotografi dhe dëgjojnë komentet rreth ekspozitës.

Aurela e çoi sot Bashën në një ekspozitë fotografie

Mesa duket gjatë kësaj fushate do e shohim shumë shpesh në median sociale. Aurela Basha është bërë aktive dhe është shumë e qartë që ka vendosur të mbështesë bashkëshortin e saj duke i dhënë një dorë në imazh.

Ajo gatuan dhe poston shpesh gatime në Instagram. Dy ditë më parë ka postuar petë të pjekura me djath të shkrirë, ndersa bie në sy edhe një kek me patate.

Aurela e çoi sot Bashën në një ekspozitë fotografie

Aurela e çoi sot Bashën në një ekspozitë fotografie

*Tiranapost.al.