Bukuria

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të mirë të qerpikëve për të mos i vënë false

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

Kush më mirë se ekspertët, artistët e makeup-it apo gurutë e famshëm të bukurisë i njohin produktet më të mira në treg? Rimeli rezulton të jetë një ndër produktet më të përdorura sa i përket makeup-it, edhe për faktin se janë të shumtë ata që duan të duken natyralë pa makeup por me qerpikë të kthyer dhe voluminozë.

Nëse ke qerpikë të gjatë dhe kërkon thjesht tu japësh volum, në treg janë 15 rimelë të vlerësuar si më të mirët për vitin 2020. Kjo vlen edhe për ata që kanë qerpikë më të shkurtër, por nuk duan që të vënë ato false. Nga zgjedhja e Hailey Bieber tek ajo e Khloe Kardashian, Vogue liston markat më të mira, çmimin dhe adresën ku mund ti blini online duke klikuar tek emri i markës.

1-Juice Beauty

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

2-Marc Jacobs

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

3-Chanel Le Volume de Chanel Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

4-Pat McGrath Labs FetishEyes Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

5-Lancôme Hypnose Doll Lashes Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

6-Maybelline Lash Sensational Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

7-L’Oréal Voluminous Carbon Black Waterproof Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

8-MAC Haute and Naughty Lash Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

9-IT Cosmetics Tightline 3-in-1 Black Primer-Eyeliner-Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

10-Giorgio Armani Beauty Eyes to Kill Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

11-Benefit They're Real Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

12-MAC Extended Play Gigablack Lash Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

13-Dior Diorshow Pump ‘N’ Volume HD Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

14-Maybelline New York Volum’ Express The Rocket Washable Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

15-L'Oréal Voluminous Lash Paradise Mascara

Nga Lancome tek Maybelline: Vogue rendit 15 rimelët më të

*Vogue/ Tiranapost.al